YouTube logo     
company logo
06 березня 2018, 13:18

Інформація про особистий прийом громадян за період з 26 лютого по 7 березня 2018 року


 

Інформація

про особистий прийом громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій у Верховній Раді України в приймальні Верховної Ради України під час роботи восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання

(за період з 26 лютого по 7 березня 2018 року)

 

Відповідно до графіка особистого прийому громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України у звітному періоді в приймальні Верховної Ради України відбулися, як і планувалося, три особисті прийоми громадян, які провели заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Недава О.А. (прийняв трьох відвідувачів), секретар Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку Матузко О.О. (вісім відвідувачів) та члени депутатської фракції Партії “Блок Петра Порошенка” народні депутати України Кудлаєнко С.В. і Онуфрик Б.С. (26 відвідувачів).

Всього до народних депутатів України звернулися 37 громадян, більшість з них – мешканці м. Києва (28 осіб). До приймальні Верховної Ради України зверталися переважно пенсіонери – 22, особи з інвалідністю І-III груп – 16, ветерани праці – шестеро, діти війни – п’ятеро, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – троє, особи з інвалідністю внаслідок війни, члени багатодітних сімей, особи, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи, внутрішньо переміщені особи – по одному.

Відвідувачі під час особистих прийомів подали 38 звернень, з яких 32 індивідуальних та шість колективних, 31 – письмове та сім усних. Ними було порушено 58 питань.

Найактуальнішими для відвідувачів приймальні Верховної Ради України залишалися питання соціальної політики, соціального захисту населення – 19, або 33 % від загальної кількості питань; забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян – 12, або 21 %; житлової політики – шість, або 10 %; комунального господарства – п’ять, або 9 %.

Усі письмові звернення опрацьовуються у секретаріатах відповідних парламентських комітетів та депутатської фракції Партії Блок Петра Порошенка”.


 

Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України