YouTube logo     
company logo
16 березня 2018, 16:19

Інформація про особистий прийом громадян за період з 13 по 16 березня 2018 року


 

Інформація

про особистий прийом громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій у Верховній Раді України в приймальні Верховної Ради України під час роботи восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання

(за період з 13 по 16 березня 2018 року)

 

Відповідно до графіка особистого прийому громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України у звітному періоді в приймальні Верховної Ради України відбулися, як і планувалося, чотири особисті прийоми громадян, які провели перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Амельченко В.В. (прийняв 10 відвідувачів), заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань фізичної культури та спорту Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Силантьєв Д.О. (шістьох відвідувачів), голова підкомітету з питань дошкільної, загальної середньої, інклюзивної освіти, а також забезпечення реалізації права на освіту осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія, територія проведення антитерористичної операції та територія населених пунктів на лінії зіткнення Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Кремінь Т.Д. (одного відвідувача) та члени депутатської фракції Політичної партії “Народний Фронт” народні депутати України Бойко О.П. і Стеценко Д.О. (11 відвідувачів).

Всього до народних депутатів України звернулися 28 громадян, більшість з них – мешканці м. Києва (19 осіб). До народних депутатів України зверталися переважно пенсіонери – 15, особи з інвалідністю І-III груп – шестеро, ветерани праці – п’ятеро та члени багатодітних родин – троє.

Відвідувачі під час особистих прийомів подали 29 звернень, з яких 25 індивідуальних та чотири колективних, 26 – письмових та три усних. Загалом ними було порушено 44 питання.

Найактуальнішими для відвідувачів приймальні Верховної Ради України виявилися питання житлової політики – дев’ять, або 20,4 % від загальної кількості питань; соціальної політики, соціального захисту населення, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації – по вісім або по 18,1 %; фінансової, податкової, митної політики – чотири, або 9 %; діяльності місцевих органів виконавчої влади – три, або 6,8 %.

Усі письмові звернення опрацьовуються у секретаріатах відповідних парламентських комітетів та секретаріаті депутатської фракції Політичної партії “Народний Фронт”.Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України