YouTube logo     
company logo
12 квітня 2018, 09:19

Інформація про особистий прийом громадян за період з 2 по 13 квітня 2018 року


Інформація

про особистий прийом громадян головами комітетів Верховної Ради України

в приймальні Верховної Ради України під час роботи восьмої сесії

Верховної Ради України восьмого скликання

(за період з 2 по 13 квітня 2018 року)


 Відповідно до графіка особистого прийому громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України у звітному періоді в приймальні Верховної Ради України відбулися три із чотирьох запланованих прийомів громадян.

Особисто відвідувачів приймали голова Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Власенко С.В. (25 осіб) та голова Комітету Верховної Ради України з питань транспорту Дубневич Я.В. (п’ять осіб).

Ще один прийом було проведено головою підкомітету з питань діяльності органів внутрішніх справ, податкової міліції та інших правоохоронних органів Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Королем В.М. та членом цього комітету народним депутатом України Безбахом Я.Я. (прийняли 21 особу).

Всього до народних депутатів України звернувся 51 громадянин, більшість з них – мешканці м. Києва (23 особи) та Київської області (вісім осіб). До приймальні Верховної Ради України зверталися переважно пенсіонери – 26, особи з інвалідністю І-III груп – семеро, ветерани праці – шестеро, діти війни та члени багатодітних родин – по двоє.

Відвідувачі під час особистих прийомів подали 55 звернень, з яких 54 індивідуальні та одне колективне, 46 – письмових та девять усних. Загалом ними було порушено 89 питань.

Найактуальнішими для відвідувачів приймальні Верховної Ради України залишалися питання забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації – 41, або 46 % від загальної кількості питань; соціальної політики, соціального захисту населення – 11, або 12 %; житлової політики – вісім, або 9 %; діяльності органів місцевого самоврядування – сім, або 8 %; державного будівництва, адміністративно-територіального устрою – шість, або 7 %.

Усі письмові звернення опрацьовуються у секретаріатах відповідних парламентських комітетів.

На прохання керівництва Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції особистий прийом громадян перенесено на 17 квітня 2018 року.

Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України