YouTube logo     
company logo
10 травня 2018, 09:29

Інформація про особистий прийом громадян за період з 16 квітня по 11 травня 2018 року


 

Інформація

про особистий прийом громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій у Верховній Раді України

в приймальні Верховної Ради України під час роботи восьмої сесії

Верховної Ради України восьмого скликання

(за період з 16 квітня по 11 травня 2018 року)

 

Відповідно до графіка особистого прийому громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України у звітному періоді в приймальні Верховної Ради України відбулися три заплановані прийоми громадян та один із перенесених.

Особисто відвідувачів приймали голова Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю Третьяков О.Ю. (19 осіб) та перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції Савчук Ю.П. (сім осіб).

Інші прийоми були проведені відповідно головою підкомітету з питань гендерної рівності і недискримінації Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Сусловою І.М. (16 осіб) та членами депутатської фракції Політичної партії “Опозиційний блок” у Верховній Раді України восьмого скликання народними депутатами України Гусаком В.Г., Мірошниченком Ю.Р., Нечаєвим О.І., Скориком М.Л. (прийняли 26 осіб).

На особистих прийомах до народних депутатів України звернулися 68 громадян, більшість з них – мешканці м. Києва (51 особа). До приймальні Верховної Ради України зверталися переважно пенсіонери – 64, особи з інвалідністю І-III груп – 40, особи з інвалідністю внаслідок війни – 21, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – 19.

Відвідувачі під час особистих прийомів подали 84 звернення, з яких 83 індивідуальні та одне колективне, 76 – письмових та вісім усних. Загалом ними було порушено 142 питання.

Найактуальнішими для відвідувачів приймальні Верховної Ради України продовжують залишатися питання забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації – 50, або 35 % від загальної кількості питань; соціальної політики, соціального захисту населення – 46, або 32 %; діяльності місцевих органів виконавчої влади – вісім, або 6 %; охорони здоров’я, житлової політики – по шість, або по 4 %.

Усі письмові звернення опрацьовуються у секретаріатах відповідних парламентських комітетів та секретаріаті депутатської фракції Політичної партії “Опозиційний блок” у Верховній Раді України восьмого скликання.Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України