YouTube logo     
company logo
01 червня 2018, 10:01

Інформація про особистий прийом громадян за період з 21 травня по 1 червня 2018 року


Інформація

про особистий прийом громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій у Верховній Раді України в приймальні Верховної Ради України під час роботи восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання

(за період з 21 травня по 1 червня 2018 року)


 Відповідно до графіка особистого прийому громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України у звітному періоді в приймальні Верховної Ради України відбулися, як і планувалося, два особисті прийоми громадян, які провели члени депутатської фракції політичної партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” у Верховній Раді України народні депутати України Кужель О.В. та Тарасюк Б.І. (прийняли 72 відвідувачів) та секретар Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Колганова О.В. (20 відвідувачів).

Всього на особистих прийомах до народних депутатів України звернулися 92 громадянина, більшість з них – мешканці м. Києва (48 осіб). До приймальні Верховної Ради України зверталися переважно пенсіонери – 56, особи з інвалідністю І-III груп – 23, ветерани праці – 20, діти війни – 12, внутрішньо переміщені особи – вісім, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – чотири, учасники війни, члени багатодітних сімей – по три особи.

Відвідувачі під час особистих прийомів подали 98 звернень, з яких 94 індивідуальних та чотири колективних, 76 – письмових та 22 усних. Ними було порушено 140 питань.

Найактуальнішими для відвідувачів приймальні Верховної Ради України залишалися питання забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації – 32, або 23 % від загальної кількості питань; соціальної політики, соціального захисту населення – 29, або 20 %; охорони здоров’я – 17, або 12 %; діяльності об’єднань громадян, релігії та міжконфесійних відносин – 11, або 8 %.

Усі письмові звернення опрацьовуються у секретаріаті Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я та секретаріаті депутатської фракції політичної партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” у Верховній Раді України.Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України