YouTube logo     
company logo
15 червня 2018, 17:14

Інформація про особистий прийом громадян за період з 6 по 15 червня 2018 року


Інформація

про особистий прийом громадян головами комітетів Верховної Ради України

в приймальні Верховної Ради України під час роботи восьмої сесії

Верховної Ради України восьмого скликання

(за період з 6 по 15 червня 2018 року)

 

Відповідно до графіка особистого прийому громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України у звітному періоді в приймальні Верховної Ради України відбулися два із п’яти запланованих прийомів громадян.

Прийоми, що відбулися, були проведені особисто головою Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Южаніною Н.П. (прийняла п’ять відвідувачів) та заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва Кіралем С.І. ( прийняв п’ять відвідувачів).

Всього до народних депутатів України звернулися 10 громадян, більшість з них – мешканці м. Києва (шість осіб). До приймальні Верховної Ради України зверталися переважно пенсіонери – сім осіб та інваліди І-III груп – троє осіб.

Відвідувачі під час особистих прийомів подали 10 звернень, з яких дев’ять індивідуальних та одне колективне, сім – письмових та три усних. Загалом ними було порушено 15 питань.

Найактуальнішими для відвідувачів приймальні Верховної Ради України продовжують залишатися питання забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації – шість, або 40 % від загальної кількості питань; фінансової, податкової, митної політики – три, або 20 %; промислової політики; охорони здоров’я – по два, або по 13 %.

 Усі письмові звернення опрацьовуються у секретаріатах відповідних парламентських комітетів.

На прохання керівництва комітетів Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки та депутатської групи «Партія «Відродження» їх особисті прийоми перенесені відповідно на 20, 22, 21 червня 2018 року.

 
 Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України