YouTube logo     
company logo
26 червня 2018, 10:55

Інформація про особистий прийом громадян за період з 18 по 27 червня 2018 року


Інформація

про особистий прийом громадян головами комітетів Верховної Ради України,

головами депутатських груп у Верховній Раді України в приймальні Верховної Ради України під час роботи восьмої сесії

Верховної Ради України восьмого скликання

(за період з 18 по 27 червня 2018 року)

 

Відповідно до графіка особистого прийому громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України у звітному періоді в приймальні Верховної Ради України відбулися чотири заплановані прийоми громадян та один із перенесених.

Особисто відвідувачів приймали голова Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності Княжицький М.Л. (три особи) та заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Іонова М.М. (шість осіб).

Інші прийоми були проведені відповідно головою підкомітету з питань організації роботи Верховної Ради України Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України Кишкарем П.М. (п’ять осіб), головою підкомітету з питань вугільної промисловості Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Бондарем М.Л. (шість осіб), членом депутатської групи «Воля народу» народним депутатом України Лабазюком С.П. (13 осіб).

На особистих прийомах до народних депутатів України звернулися 33 громадянина, більшість з них – мешканці м. Києва (18 осіб). До приймальні Верховної Ради України зверталися переважно пенсіонери – 25, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – 19, особи з інвалідністю І-III груп – 11, ветерани праці – сім, особи, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи – три.

Відвідувачі під час особистих прийомів подали 36 звернень, 35 – письмових та одне усне. Загалом ними було порушено 62 питання.

Найактуальнішими для відвідувачів приймальні Верховної Ради України продовжують залишатися питання забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації – 22, або 35 % від загальної кількості питань; комунального господарства – вісім, або 13 %; соціальної політики, соціального захисту населення – шість, або 10 %; аграрної політики і земельних відносин, діяльності Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України по п’ять, або по 8 %.

Усі письмові звернення опрацьовуються у секретаріатах відповідних парламентських комітетів та секретаріаті депутатської групи «Воля народу».

На прохання керівництва Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони та депутатської групи «Відродження» їх особисті прийоми повторно перенесені на 3 липня 2018 року.

Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України