YouTube logo     
company logo
06 липня 2018, 14:40

Інформація про особистий прийом громадян за період з 2 по 6 липня 2018 року


Інформація

про особистий прийом громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських груп у Верховній Раді України

в приймальні Верховної Ради України під час роботи восьмої сесії

Верховної Ради України восьмого скликання

(за період з 2 по 6 липня 2018 року)

 

Відповідно до графіка особистого прийому громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України у звітному періоді в приймальні Верховної Ради України відбувся один запланований прийом громадян та один із перенесених.

Прийоми, що відбулися були проведені секретарем Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики Матківським Б.М. (прийняв трьох осіб) та членом депутатської групи «Партія «Відродження» народним депутатом України Гуляєвим В.О. (10 осіб).

Всього до народних депутатів України звернулися 13 громадян, більшість з них – мешканці м. Києва (10 осіб). До приймальні Верховної Ради України зверталися переважно пенсіонери – девять, особи з інвалідністю І-ІІ груп – п’ятеро, ветерани праці – троє.

Відвідувачі під час особистих прийомів подали 13 звернень. Загалом ними було порушено 21 питання.

Найактуальнішими для відвідувачів приймальні Верховної Ради України продовжують залишатися питання забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації – 10, або 48 % від їх загальної кількості; соціальної політики та соціального захисту населення – п’ять, або 24 %; аграрної політики і земельних відносин, економічної, цінової, інвестиційної, зовнішньоекономічної, регіональної політики та будівництва, підприємництва – по два, або по 9 %.

Усі письмові звернення опрацьовуються у секретаріаті Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики та секретаріаті депутатської групи «Партія «Відродження».

Запланований на 6 червня 2018 року особистий прийом головою Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Пашинським С.В. на прохання керівництва секретаріату комітету переносився на 20 червня, а потім на 3 липня цього року, але так і не відбувся.


Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України