YouTube logo     
company logo
11 жовтня 2018, 11:23

Інформація про особистий прийом громадян за період з 1 по 12 жовтня 2018 року


 

Інформація

про особистий прийом громадян головами комітетів Верховної Ради України в приймальні Верховної Ради України під час роботи дев’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання

(за період з 1 по 12 жовтня 2018 року)

 

Відповідно до графіка особистого прийому громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України у звітному періоді в приймальні Верховної Ради України відбулися, як і планувалося, три особисті прийоми громадян, які провели голова підкомітету з питань молодіжної політики, сім’ї та дитинства Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Спориш І.Д. (прийняв п’ять осіб), голова підкомітету з питань підприємництва та технічного регулювання Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва Кривошея Г.Г. (чотири особи), голова підкомітету з питань дошкільної, загальної середньої, інклюзивної освіти, а також забезпечення реалізації права на освіту осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія, територія проведення антитерористичної операції та територія населених пунктів на лінії зіткнення Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Кремінь Т.Д. (чотири особи).

Всього до народних депутатів України звернулися 13 громадян, більшість з них – мешканці м. Києва (11 осіб). До приймальні Верховної Ради України зверталися переважно пенсіонери – дев’ять, безробітні – троє, ветерани праці, особи з інвалідністю II-ІІI груп – по двоє.

Відвідувачі під час особистих прийомів подали 13 звернень, з яких 12 індивідуальних, одне колективне, 13 – письмових. Ними було порушено 27 питань.

Найактуальнішими для відвідувачів приймальні Верховної Ради України виявилися питання забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації – шість, або 22 %; освіти, наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності – п’ять, або 19 %; економічної, цінової, інвестиційної, зовнішньоекономічної, регіональної політики та будівництва, підприємництва; житлової політики; сімейної та гендерної політики, захисту прав дітей – по три, або по 11 %.

Усі письмові звернення опрацьовуються у секретаріатах відповідних парламентських комітетів.

Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України.