YouTube logo     
company logo
04 липня 2019, 16:21

Інформація про особистий прийом громадян за період з 1 по 5 липня 2019 року


Інформація

про особистий прийом громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій у Верховній Раді України

в приймальні Верховної Ради України під час роботи десятої сесії

Верховної Ради України восьмого скликання

(за період з 1 по 5 липня 2019 року)

 

Відповідно до графіка особистого прийому громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України у звітному періоді в приймальні Верховної Ради України відбулися два заплановані особисті прийоми громадян та один із перенесених.

Особисто відвідувачів приймав голова Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності Княжицький М.Л. (прийняв п’ять осіб).

Інші прийоми були проведені заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України Купрієнком О.В. (три особи) та членами депутатської фракції Політичної партії “Народний Фронт” народними депутатами України Бендюженком Ф.В. та Корчиком В.А. (дві особи).

Всього до народних депутатів України звернулися 10 відвідувачів. До приймальні Верховної Ради України зверталися переважно пенсіонери – сім, особи з інвалідністю ІІ групи, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – по двоє.

Відвідувачі під час особистих прийомів подали 10 звернень, з яких вісім – письмових та два усних. Загалом громадянами було порушено 23 питання.

Найактуальнішими для відвідувачів приймальні Верховної Ради України виявилися питання соціальної політики та соціального захисту населення – сім, або 30,43 %; охорони здоров’я – чотири, або 17,39 %; забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації – 42, або 8,70 %; культури та культурної спадщини, туризму – три, або 13,04 %.

Усі письмові звернення опрацьовуються у секретаріатах відповідних парламентських комітетів та секретаріаті депутатської фракції Політичної партії “Народний Фронт”.

Заплановані на 26 лютого, 25 квітня та 20 червня 2019 року особисті прийоми головою депутатської групи “Воля народу” Москаленком Я.М., головою Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Скуратовським С.І. та співголовою депутатської групи “Партія “Відродження” Хомутинніком В.Ю. на прохання керівництва секретаріатів депутатських груп та парламентського комітету неодноразово переносилися, але  так і не відбулися.

На прохання керівництва секретаріатів Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції та Комітету Верховної Ради України з питань транспорту їх особисті прийоми в черговий раз перенесені відповідно на 8 та 11 липня 2019 року.

Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України