YouTube logo     
company logo
14 травня 2018, 17:41

14 травня 2018 року у приймальні Верховної Ради України провів особистий прийом громадян перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Сергій Каплін


14 травня 2018 року перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Сергій Каплін у приймальні Верховної Ради України прийняв 20 громадян – мешканців Вінницької, Волинської, Донецької, Київської, Сумської, Чернігівської областей та м. Києва. До народного депутата України звернулися мати-героїня, особи з інвалідністю, пенсіонери, ветерани праці, діти війни, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та особи, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи.


Під час особистого прийому відвідувачі приймальні Верховної Ради України порушували питання соціальної політики та соціального захисту населення, житлової політики, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, діяльності центральних органів виконавчої влади.
 Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України