YouTube logo     
company logo
21 травня 2018, 18:45

21 травня 2018 року у приймальні Верховної Ради України провели особистий прийом громадян народні депутати України – члени депутатської фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України Олександра Кужель та Борис Тарасюк


21 травня 2018 року народні депутати України – члени депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське обєднання Батьківщина у Верховній Раді України Олександра Кужель та Борис Тарасюк у приймальні Верховної Ради України під час особистого прийому громадян прийняли 72 відвідувача – мешканців Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Харківської, Хмельницької, Чернігівської областей та м. Києва.

До народних депутатів України звернулися мати-героїня, члени багатодітних родин, особи з інвалідністю, пенсіонери, ветерани праці, переселенці або внутрішньо переміщені особи, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та особи, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи.


У своїх зверненнях громадяни порушили 113 питань. Найактуальнішими з них виявилися питання забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, соціальної політики та соціального захисту населення, діяльності об’єднань громадян, релігії та міжконфесійних відносин, фінансової, податкової, митної та житлової політики, аграрної політики і земельних відносин.


Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України