YouTube logo     
company logo
23 травня 2018, 19:26

23 травня 2018 року у приймальні Верховної Ради України провела особистий прийом громадян секретар Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я Олена Колганова


23 травня 2018 року секретар Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоровя Олена Колганова під час особистого прийому громадян у приймальні Верховної Ради України прийняла 20 відвідувачів – мешканців Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Київської, Луганської, Рівненської, Хмельницької областей та м. Києва. До народного депутата України звернулися особи з інвалідністю, пенсіонери, ветерани праці, діти війни, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, переселенці або внутрішньо переміщені особи.

У своїх зверненнях до народного депутата України відвідувачі приймальні Верховної Ради України порушували питання охорони здоров’я, соціальної політики та соціального захисту населення, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, праці і заробітної плати.


Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України