YouTube logo     
company logo
19 вересня 2018, 18:45

19 вересня 2018 року у приймальні Верховної Ради України провела особистий прийом громадян секретар Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я Олена Колганова


19 вересня 2018 року секретар Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Олена Колганова у приймальні Верховної Ради України прийняла 14 відвідувачів – мешканців Донецької, Київської, Львівської, Сумської областей та м. Києва. До народного депутата України звернулися особи з інвалідністю, безробітні, пенсіонери, ветерани праці, діти війни, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, учасник війни та Мати-героїня.

У своїх зверненнях до народного депутата України відвідувачі порушували питання охорони здоров’я, соціальної політики та соціального захисту населення, сімейної та гендерної політики, захисту прав дітей, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації, комунального господарства та житлової політики, праці і заробітної плати, фінансової, податкової, митної політики, освіти, наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності.


Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України