YouTube logo     
company logo
03 жовтня 2018, 15:38

3 жовтня 2018 року у приймальні Верховної Ради України провів особистий прийом громадян голова підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Іван Спориш


 

3 жовтня 2018 року голова підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Іван Спориш у приймальні Верховної Ради України прийняв п’ятьох відвідувачів – мешканців Донецької, Одеської областей та м. Києва. До народного депутата України звернулися пенсіонери, безробітні, особи з інвалідністю ІІ-ІІІ групи, ветеран праці.

Під час особистого прийому відвідувачі порушували питання житлової та соціальної політики, соціального захисту населення, сімейної та гендерної політики, захисту прав дітей, економічної, цінової, інвестиційної, зовнішньоекономічної, регіональної політики та будівництва, підприємництва, комунального господарства, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації.

Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України