YouTube logo     
company logo
05 листопада 2018, 18:22

5 листопада 2018 року у приймальні Верховної Ради України провела особистий прийом громадян секретар Комітету, голова підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Наталія Веселова


5 листопада 2018 року секретар Комітету, голова підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Наталія Веселова у приймальні Верховної Ради України прийняла 24 відвідувача мешканців Вінницької, Донецької, Київської, Кіровоградської, Луганської, Сумської, Херсонської, Чернівецької областей та м. Києва. До народного депутата України звернулися пенсіонери, ветерани праці, діти війни, особи з інвалідністю, особи, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи.

Під час особистого прийому відвідувачі порушили 42 питання. Серед них переважали питання соціальної політики та соціального захисту населення, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації, праці і заробітної плати, аграрної політики і земельних відносин, житлової політики, діяльності органів місцевого самоврядування.


Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України