YouTube logo     
company logo
08 листопада 2018, 16:43

8 листопада 2018 року у приймальні Верховної Ради України провів особистий прийом громадян голова підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Павло Дзюблик


8 листопада 2018 року голова підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Павло Дзюблик у приймальні Верховної Ради України прийняв сім відвідувачів – мешканців Київської, Львівської, Миколаївської, Черкаської, Чернігівської областей та м. Києва. До народного депутата України звернулися пенсіонери, особи, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи та особи з інвалідністю.

У своїх зверненнях до народного депутата України відвідувачі порушували питання екології та природних ресурсів, житлової політики, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації, діяльності органів місцевого самоврядування, комунального господарства.

Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України