YouTube logo     
company logo
22 березня 2019, 16:06

22 березня 2019 року у приймальні Верховної Ради України провів особистий прийом громадян перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Микола Величкович


22 березня 2019 року перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Микола Величкович у приймальні Верховної Ради України прийняв шістьох відвідувачів – мешканців Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Рівненської областей та м. Києва. До народного депутата України звернулися пенсіонери та члени багатодітних сімей.

Під час особистого прийому відвідувачі порушували питання житлової політики, діяльності центральних органів виконавчої влади, молоді, фізичної культури і спорту, сімейної та гендерної політики, захисту прав дітей, соціальної політики та соціального захисту населення, освіти, наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності, охорони здоров’я, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації.

Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України