company logo
30 вересня 2019, 18:55

30 вересня 2019 року у приймальні Верховної Ради України провели особистий прийом громадян заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Юрій Мисягін та секретар цього комітету Роман Костенко


30 вересня 2019 року заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Юрій Мисягін та секретар цього комітету Роман Костенко у приймальні Верховної Ради України прийняли 16 відвідувачів – мешканців Київської, Львівської, Одеської, Херсонської, Чернігівської областей та м. Києва. До народних депутатів України звернулися пенсіонери, учасники бойових дій, особи з інвалідністю, ветеран праці, дитина війни, член багатодітної сім’ї, журналіст, підприємець та безробітний.

Під час особистого прийому відвідувачі порушили 79 питань. Найактуальнішими з них виявилися питання забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації, обороноздатності, суверенітету, міждержавних і міжнаціональних відносин, соціальної політики та соціального захисту населення, діяльності Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України, діяльності центральних органів виконавчої влади.

Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України