ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту

Головна » Новини » ПОДІЇ

Інформація про особистий прийом громадян за період з 13 по 17 березня 2017 року.
версія для друку
17 березня 2017
Інформація про особистий прийом громадян за період з 13 по 17 березня 2017 року.

Інформація

про особистий прийом громадян головами комітетів Верховної Ради України в приймальні Верховної Ради України під час роботи шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання

(за період з 13 по 17 березня 2017 року)

 

Відповідно до графіка особистого прийому громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України у звітному періоді в приймальні Верховної Ради України планувалося проведення чотирьох таких прийомів. Однак, на прохання керівництва Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму і Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації дати їхніх прийомів перенесено відповідно на 23 березня та 6 квітня 2017 року.

З двох прийомів, що відбулися, один проведено особисто головою Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Немирею Г.М. (прийняв 26 осіб), другий – заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Іоновою М.М. (вісім осіб).

На особистих прийомах до народних депутатів України звернулися 34 громадянина, які подали 40 звернень, з них 37 індивідуальних та три колективних. Переважна більшість відвідувачів – мешканці м. Києва (20 осіб).

Серед громадян, які зазначили свій соціальний стан, найбільший відсоток склали звернення від пенсіонерів – 29, або 72,5 % та підприємців – чотири, або 10 %. З їх числа найпоширенішими були звернення від інвалідів І-III груп – 10, ветеранів праці – чотири, інвалідів війни – три, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – два.

 Під час особистих прийомів відвідувачі порушили 41 питання. З них переважали питання забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян – 12, або 29,2 % від їх загальної кількості; соціального захисту – сім, або 17%; обороноздатності, суверенітету, міждержавних і міжнаціональних відносин – п’ять, або 12,2%; житлової політики – чотири, або 9,7%.

Із 40 звернень, адресованих народним депутатам України, 38 – письмових та два усних. Всі письмові звернення опрацьовуються у секретаріатах відповідних парламентських комітетів.

 

 

     Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України

Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)