ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту

Головна » Новини » ПОДІЇ

Інформація про особистий прийом громадян за період з 6 по 16 червня 2017 року
версія для друку
14 червня 2017
Інформація про особистий прийом громадян за період з 6 по 16 червня 2017 року

Інформація

про особистий прийом громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських груп у Верховній Раді України в приймальні Верховної Ради України під час роботи шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання

(за період з 6 по 16 червня 2017 року)

 

Відповідно до графіка особистого прийому громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України у звітному періоді в приймальні Верховної Ради України відбулися два із чотирьох запланованих особистих прийоми громадян та два із перенесених.

Особисто відвідувачів прийняла голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Южаніна Н.П. (п’ять осіб).

Інші прийоми були проведені головою підкомітету з питань ефективності використання бюджетних коштів розпорядниками, що входять до предметів відання Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Пастухом Т.Т. (дві особи); членом Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності народним депутатом України Безбахом Я.Я. (37 осіб); членом депутатської групи “Воля народу” у Верховній Раді України народним депутатом України Шаховим С.В. (18 осіб).

Всього на особистих прийомах до народних депутатів України звернулися 62 громадянина, які подали 65 звернень, з них 63 індивідуальні та два колективних.

Серед громадян, які зазначили свій соціальний стан, найбільший відсоток склали звернення від пенсіонерів – 41, або 63 %. З їх числа найбільш поширеними виявилися звернення від інвалідів І-III груп – 19, ветеранів праці – вісім, дітей війни – сім, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – чотири, інвалідів війни, учасників бойових дій – по три.

 Під час особистих прийомів відвідувачі порушили 88 питань. З них переважали питання забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян – 45, або 51,1% від їх загальної кількості; соціального захисту – 15, або 17 %; фінансової, податкової, митної політики – 11, або 12,5 %; житлової політики – вісім, або 9 %.

Із 65 звернень, адресованих народним депутатам України, 50 – письмових та 15 усних. Усі письмові звернення опрацьовуються у секретаріатах відповідних комітетів та секретаріаті депутатської групи “Воля народу у Верховній Раді України.

На прохання керівництва комітетів Верховної Ради України з питань аграрної політки та земельних відносин та з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки їх особисті прийоми перенесені відповідно на 21 та 23 червня 2017 року.

 

 

 

Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України

Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)