ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту

Головна » Новини » ПОДІЇ

Інформація про особистий прийом громадян за період з 2 по 13 жовтня 2017 року.
версія для друку
11 жовтня 2017
Інформація про особистий прийом громадян за період з 2 по 13 жовтня 2017 року.

Інформація

про особистий прийом громадян головами комітетів Верховної Ради України в приймальні Верховної Ради України під час роботи сьомої сесії Верховної Ради України восьмого скликання

(за період з 2 по 13 жовтня 2017 року)

 

Відповідно до графіка особистого прийому громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України у звітному періоді в приймальні Верховної Ради України відбулися чотири заплановані прийоми громадян та один із перенесених.

Два з них були проведені особисто головою Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Власенком С.В. (прийняв 16 відвідувачів) та головою Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Рибалкою С.В. (10 відвідувачів).

Ще три прийоми було проведено відповідно заступником голови Комітету, головою підкомітету з питань фізичної культури та спорту Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Силантьєвим Д.О. (три особи); головою підкомітету з питань державного моніторингу навколишнього природного середовища Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Рибаком І.П. (дев’ять осіб); головою підкомітету з питань удосконалення структури державного управління в сфері агропромислового комплексу, інновацій та з питань базових галузей в агропромисловому комплексі Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Дідичем В.В. (вісім осіб);

Всього на особистих прийомах до народних депутатів України звернулися 46 громадян, які подали 47 звернень, з них 43 індивідуальні та чотири колективні. Серед громадян, які зазначили свій соціальний статус, переважали пенсіонери – 33. З їх числа інвалідів І-III груп – 16, ветеранів праці – 11, дітей війни – п’ять, інвалідів війни – два, одиноких матерів, осіб, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – по одному.

Під час особистих прийомів відвідувачі порушили 67 питань. З них переважали питання забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян – 17, або 25,3 % від їх загальної кількості; фінансової, податкової, митної політики – дев’ять, або 13,4 %; екології та природних ресурсів – вісім, або 11,9 %; аграрної політики і земельних відносин; діяльності органів місцевого самоврядування – по сім, або по 10,4 %; соціального захисту – п’ять, або 7,4 %.

Із 47 звернень, адресованих народним депутатам України, 42 – письмових та п’ять усних. Усі письмові звернення опрацьовуються у секретаріатах відповідних парламентських комітетів. Особистий прийом громадян керівництвом Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики перенесено на 17 жовтня 2017 року.

 

Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України

Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)