company logo
06 червня 2019, 17:56

6 червня 2019 року у приймальні Верховної Ради України провели особистий прийом громадян перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя Леонід Ємець та голови підкомітетів цього комітету Ігор Алексєєв та Олександр Черненко


6 червня 2019 року перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя Леонід Ємець та голови підкомітетів цього комітету Ігор Алексєєв та Олександр Черненко у приймальні Верховної Ради України прийняли 23 відвідувачів – мешканців Київської, Миколаївської областей та м. Києва. До народних депутатів України звернулися пенсіонери, державні службовці, підприємці, особи з інвалідністю та особа, що потерпіла від Чорнобильської катастрофи.

Під час особистого прийому відвідувачі порушили 60 питань. Серед них переважали питання забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації, діяльності Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України, праці і заробітної плати, соціальної політики та соціального захисту населення.

Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України