company logo
19 червня 2019, 16:46

19 червня 2019 року у приймальні Верховної Ради України провели особистий прийом громадян голова депутатської фракції Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Олег Березюк, його заступник Руслан Сидорович та член цієї фракції народний депутат України Сергій Кіраль


19 червня 2019 року голова депутатської фракції Політичної партії «Обєднання «САМОПОМІЧ» Олег Березюк, його заступник Руслан Сидорович та член цієї фракції народний депутат України Сергій Кіраль у приймальні Верховної Ради України прийняли 14 відвідувачів з Волинської, Київської, Луганської, Рівненської, Харківської областей та м. Києва. До народних депутатів України звернулися пенсіонери, діти війни, особи з інвалідністю, ветеран праці, особа, що потерпіла від Чорнобильської катастрофи, внутрішньо переміщена особа та багатодітна мати.

Під час особистого прийому відвідувачі порушили 31 питання. Серед них переважали питання соціальної політики та соціального захисту населення, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації, діяльності Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України, діяльності місцевих органів виконавчої влади.

Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України